יום רביעי, 28 ביולי 2021
איכות חיים    שמחת הלב
שמחת הלב

שמחת הלב

איגוד הליצנים הרפואיים
מידע על שמחת הלב
 שמחת הלב
הליצן רפואי / טיפולי מיומן להשתמש בכישורי הליצנות, לתקשר עם אוכלוסיות שונות בטווח רחב של מסגרות רפואיות וטיפוליות.
הוא משלב את אומנות הבמה, עם ההבנה של טיפול, כדי ליצור קשר אמפתי עם המטופלים. הוא משתמש בהומור ובצחוק כדי לפרוק מחסומים והתנגדויות, ויוצר אפשרויות חדשות של גילוי עצמי ואינטראקציה חברתית. הוא משחק באופן ספונטני ולא באופן שיפוטי, פתוח ומוכן להגיב לכל מצב.
הוא עובד ממקום של אהבה בלי תנאי וחמלה ומעודד שינויים והתפתחות. הליצן, בזכות הקשבתו לילד הפנימי שבו וריפויו, יכול להפוך בעצמו למרפא. הוא עובד ממקום אוטנטי, לאחר ש"הוריד" את כל המסכות והשאיר רק את האף האדום. הליצן משתמש בשפה מילולית ולא מילולית. יש לליצן יחס לא קונבנציונאלי לחיים, והבנה למקום המרכזי של הפרדוקס של הקיום האנושי.

הוא אוהב אלמנטים של הפתעה וחוגג התנהגויות בלתי צפויות. הוא משתמש בתנועות כדי ליצור טווח רחב של רגשות. הוא פועל בעיקר מהלב ופחות מהראש. הוא אנרגטי, שמח, נאיבי, תמים ובעל אופטימיות נצחית. כשהליצן נכנס לחדר הוא מאפשר גם לזולת להיות שם.
מה תמצא אצל שמחת הלב
שמחת הלב
הטבה של שמחת הלב
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .