יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    מיקרו - אסתטיקס
מיקרו - אסתטיקס

מיקרו - אסתטיקס

פתרונות אסתטיים להתקרחות ודלילות שיער
מידע על מיקרו - אסתטיקס
 מיקרו - אסתטיקס
שיטת "מיקרו-אסתטיקס" - הינה השיטה המקורית, הבלעדית והראשונה בישראל, המתמחה בהדמיית זיפי שיער באמצעות מיקרו פיגמנטציה. שיטה זו פועלת (מעל שנה בארץ) בפיקוח רפואי-דרמטולוגי ובהסכמי ידע עם שני הגופים המובילים בעולם במחקר ופיתוח פתרונות אסתטיים-רפואיים, והינה היחידה בישראל - המנוסה והמיומנת במתן שירות טיפולי יחודי זה - ברמה מקצועית פארה-רפואית, בקנה מידה בינ"ל.
הטיפול למילוי אזורי התקרחות ודלילות השיער מתבצע בשיטת "מיקרו-אסתטיקס" בדרך מהירה, אמינה וקפדנית,
המדמה במדויק את המראה הטבעי של שיער קצוץ, מלא וצפוף. מראה זה מתקבל על ידי החדרת פיגמנטים טבעיים, במרקם שערות קצוצות (המותאם באופן אישי), לשכבת התת-אפידרמיס בעור הקרקפת. בשיטה מדויקת זו, במצב "קצוץ" או קצר מאד - אין למעשה כל שוני או פער כלשהם בין מראה השערה הקצוצה הטבעית לבין מראה הפיגמנט המדמה אותה, ולא ניתן להבחין בכל הבדל בניהם מכל פרספקטיבה, כולל טווח מבט אינטימי. המראה המתקבל הוא מראה קבוע, טבעי והומוגני של שיער קצוץ/קצר ומלא - בצפיפות מקסימאלית, העשויה לעורר קינאה בקרב כל דליל/ת שיער שלא
מה תמצא אצל מיקרו - אסתטיקס
מיקרו - אסתטיקס
הטבה של מיקרו - אסתטיקס
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .