יום שישי, 6 באוגוסט 2021
איכות חיים    הייר קליניק
הייר קליניק

הייר קליניק

המרכז לבריאות וטיפוח השיער
מידע על הייר קליניק
 הייר קליניק
הייר קליניק הוא המרכז היחידי מסוגו בישראל, המתמחה במתן פתרון כולל ושלם לבעיות של נשירת שיער. המרכז משלב בין רפואות עתיקות לטכנולוגיה מודרנית, במטרה להחזיר את החיוניות והבריאות לשער הראש ולקרקפת. הפתרון שמציע הייר קליניק מתבסס על אבחון טריקולוגי של מצב השיער, על פיו נבנה מערך טיפולים הכולל טיפולים במרכז בשילוב המשך הטיפול בבית. זאת, תוך שימוש בחומרים האיכותיים שמייצרות מעבדות פרינס. במקביל עובר המטופל אבחון נטורופתי לבדיקת חוסרים בתזונה, וכן אבחון של רפואה סינית,
במטרה לאתר את כל הגורמים המשפיעים על בריאות השיער והקרקפת, ובכך להביא לעצירת נשירת השיער ולצמיחת השיער מחדש.
השירות של הייר קליניק מבוסס על עקרונות של אמינות, יסודיות, מקצועיות ופרטיות. היועצים והמטפלים של המרכז מתמחים במתן מענה אישי והתאמת טיפול מקצועי לכל לקוח ולכל בעיה.

שילוב הידע עם הטכנולוגיה מאפשר להייר קליניק לתת מענה מקצועי ומתקדם לכל מי שנאלץ להתמודד עם נשירת שיער, ולעזור לחולל ניסים במקום בו נדמה שאין זה אפשרי.
מה תמצא אצל הייר קליניק
הייר קליניק
הטבה של הייר קליניק
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .