יום שישי, 6 באוגוסט 2021
איכות חיים    המרכז הרפואי O.R
המרכז הרפואי O.R

המרכז הרפואי O.R

קודם כל רפואה
מידע על המרכז הרפואי O.R
 המרכז הרפואי O.R
המרכז הרפואי O.R. הוא היחיד בארץ הנמצא בבעלות רופאים מומחים, מנוהל על ידי רופאים מומחים, וכל הטיפולים בו מבוצעים על ידי רופאים מומחים בכירים בלבד. המרכז שם דגש על: אמינות גבוהה, זמינות גבוהה של הרופא ורמת השירות הגבוהה ביותר למען רווחת מטופליו. המרכז הציב לעצמו כיעד להוביל את חזית החדשנות הרפואית ומספק את הטיפולים החדישים ביותר מארה"ב ומערב אירופה. המגוון הרחב של תחומי הטיפול מאפשר "לתפור" לכל מטופל תכנית אישית המותאמת לשאיפותיו ולתקציבו.
חשוב מכל - השירות אישי - רבים מהבאים למרכז שמים לב לאווירה הנעימה החיובית ונטולת הלחצים השוררת בה. המטופל מלווה לכל אורך שהותו במרפאות באנשי צוות מחייכים ומסבירי פנים, ומקבל מרופאים מקצועיים את כל המידע וההמלצות הרפואיות הנדרשים לו לקבלת החלטות בעניינו. במרכז מושם דגש מיוחד על מניעת כאבים ואי נוחות מהמטופלים בזמן הטיפול ולאחריו.

בשל תחומי הפעילות הייחודיים, המקצועיות הגבוהה והמוניטין שצברו, מהוות המרפאות מרכז ארצי המשרת את כלל תושבי המדינה.
המרכז ממוקם במלון דניאל, על רצועת חוף ימה של הרצליה פיתוח ופועל 6 ימים בשבוע משעות הבוקר ועד שעות הערב המאוחרות ברציפות. למרכז ישנה שלוחה גם באילת.
מה תמצא אצל המרכז הרפואי O.R
המרכז הרפואי O.R
:  שדרות אבא אבן 8, הרצליה פיתוח - (בניין B קומה ד')
הטבה של המרכז הרפואי O.R
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .