שבת, 17 באפריל 2021
איכות חיים    אופז
אופז

אופז

המרכז להעצמת הגוף והנפש
מידע על אופז
 אופז
שמתי לב שאם אני נותן מחשב חדש למישהו צעיר לעומת אם אני נותן מחשב חדש להורים שלי, התגובה שונה לחלוטין. ההורים שלי לא יבינו מה זו הגרוטאה הזאת, והצעיר יגיד שזו המצאת המאה. מה ההבדל? פשוט! זה שיודע לתפעל את המחשב ומכיר את כל הפונקציות והאפשרויות הנרחבות שבו חושב שזה דבר נפלא, ואלה שלא יודעים מה כבר אפשר לעשות עם זה מאמינים שזה לא משהו מיוחד. כך גם בחיים. יש בך (כן, כן! אתה שם שקורא אותי), הרבה יכולות שאתה לא מנצל, הרבה פוטנציאל שלא ממומש, לא חבל?
אם נדע להשתמש במקסימום הפוטנציאל שלנו נבין כמה החיים זה דבר נפלא! כי פתאום אנחנו מגלים עולמות ואפשרויות שלא היינו מודעים אליהם. ולגבי המחשב- כדאי גם ללמוד קצת עליו, אבל זה לא קשור אלי.
מה תמצא אצל אופז
אופז
הטבה של אופז
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .