יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    נעה זני
נעה זני

נעה זני

אוצרת רגעים
מידע על נעה זני
 נעה זני
כן את יפה! ואת בעיצומו של תהליך מופלא וחוויה מאתגרת שבקרוב תסתיים. לא תרגישי מוזר להצטלם , תרגישי יפיפיה זוהרת תרגישי בנח ויהיה לך כייף, תצאי מקסימה בתמונות. אוצרת רגעים הסטודיו לצילום מזמינה אותך להנציח את ההיריון שלך בצורה האידיאלית ביותר ,בצילומי הריון מקצועיים .
נעה מצלמת צילום הריון ברגישות ואינטימיות ומוצאת את הדרך הטובה ביותר לתעד את ההריון שלך.
התוצאה תשמר באלבום תמונות או בספר ייחודי כמזכרת לך למשפחתך ול'אוצר' שבדרך.
אני מתעדת משפחות, חתן וכלה, אמהות ואבות. מצלמת את המשפחות המתהוות ועוקבת אחריהן מיצרות ומשמרות את ההיסטוריה שלהן.אני מצלמת משפחות של אנשים שמתחילים כלקוחות והופכים לחלק ממשפחתי הגדולה .התמונות המשפחתיות מספרות את סיפורם של דודים אחים נשים תינוקות.." ונכדים ונינים במרכבת פנינים.."
מה תמצא אצל נעה זני
נעה זני
הטבה של נעה זני
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .