שבת, 18 בספטמבר 2021
איכות חיים    דרור רז
דרור רז

דרור רז

המרכז הישראלי לפילאטיס
מידע על דרור רז
 דרור רז
דרור רז המרכז הישראלי לפילאטיס הינה רשת מכוני הפילאטיס הגדולה והמקצועית בישראל, הפועלת מזה 20 שנה ומונה כיום 7 סניפים ברחבי הארץ: תל אביב, חיפה, ירושלים, הוד השרון, רמת השרון ובית ספר להכשרת מדריכים.
אנו ברשת מאמינים כי אימון גופני הינו תנאי ראשון לבריאות הגוף והנפש כאחד -אנו נאמן, נחטב ונחזק כל מתאמן ולקוח אשר יצטרף לאלפי לקוחותינו.
הצוות שלנו מורכב מטובי המדריכים בארץ. רובם הוסמכו בבית הספר למדריכים של הרשת ונבחרו בקפידה מבין כלל הבוגרים. כל המדריכים עוברים סדנאות העשרה תקופתיות על מנת להישאר מעודכנים ולשמור על רמת מקצועיות גבוהה ביותר. הייחוד של הצוות הוא במגוון האנשים שבו- כל אחד מהם מיוחד בדרכו שלו וכל אחד מביא איתו את אישיותו ואת נסיונו. כל זאת תחת קורת הגג המקצועית של "דרור רז- המרכז הישראלי לפילאטיס" וברוח הפילאטיס הקלאסי
מה תמצא אצל דרור רז
דרור רז
הטבה של דרור רז
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .