כתבות עסקים
חיפוש חופשי
מנטול - פורטל איכות חיים
להרשמה בחינם לאינדקס ערוצים נוספים:  |  הסרת שיער  |  רפואת שיניים  |  הסרת משקפיים  |  קורסים  |  פורומים
אבן כסף
איכות חיים    אבן כסף
צרו קשר עם בית העסק
:שם מלא
:טלפון
:email
:מעוניין ב
דרכי התקשרות
אבן כסף
הטבות
מחירים מיוחדים
בלעדי לגולשי מנטול
הטבה של אבן כסף
אבן כסף

אבן כסף

סטודיו לפילאטיס
Share:
מידע על אבן כסף
הסטודיו לפילאטיס של תמר אבן-כסף נמצא ברח' הרב עמיאל 11 במתחם יהודה המכבי בצפון תל אביב, וממוקם בין בתי הקפה "אספרסו בר" ו"קפה קפה", בלוק אחד מזרחית לרחוב ויצמן. הסטודיו מוקף בגן קסום המשרה אווירה שקטה, שלווה ומשוחררת מלחצים. השעורים ניתנים על ידי תמר אבן-כסף וצוות המורים שלה ומתקיימים בקבוצות קטנות של עד חמישה מתעמלים כדי להעניק תשומת לב מרבית ואישית לכל משתתף, ועל מנת להתאים את התרגילים לכל מתעמל על פי מטרותיו, נסיונו ומצבו הפיסי.
אודות אבן כסף
צוות המורים המנוסים נבחר בקפידה ולכולם שנים של ניסיון וותק בתחום הפילאטיס, המחול ואומניות התנועה. הסטודיו מצויד במיטב המכשירים החדישים מתוצרת Stott וכמו כן באביזרים רבים נוספים. במהלך השעורים בסטודיו נחשפים המתעמלים לרפרטואר נרחב ביותר של תרגילי פילאטיס. התרגילים מעניינים, מרעננים ומבוססים על עקרונות היסוד של פילאטיס: נשימה, ריכוז, שליטה, מירכוז, זרימה ודיוק. השעורים מיועדים לנשים ולגברים בכל הגילאים ובכל רמת כושר גופני. ניתנים גם תרגילים לשיקום כאבי גב, לשיפור צפיפות העצם, לפגיעות ולפציעות בליווי ייעוצי של פזיותרפיסטים ומומחי שיקום. כמו כן ניתנים תרגילים מיוחדים לנשים בהריון.
מה תמצא אצל אבן כסף
כושר גופני
כושר גופני
גלריית תמונות של אבן כסף
תמר אבן-כסף
תמר אבן-כסף
תמר אבן-כסף
תמר אבן-כסף
תמר אבן-כסף
תמר אבן-כסף
צור קשר    הצטרפות לאינדקס    פרסם אצלנו    אודות מנטול    שלח לחבר    מפת אתר    תנאי שימוש    מדיניות מנטול    כניסה לשותפים