יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    ד"ר אלדד זילברשטיין
ד"ר אלדד זילברשטיין

ד"ר אלדד זילברשטיין

מנתח פלסטי
מידע על ד"ר אלדד זילברשטיין
 ד"ר אלדד זילברשטיין
ד"ר אלדד זילברשטיין מומחה לכירורגיה פלסטית העוסקת בשיפור ושינוי הגוף אך המטרה היא קודם כל הנפש. כמנתח בבית חולים ציבורי אני עוסק בתיקון מומים מולדים בילדים, חבלות פנים, כוויות, שחזור הפנים לאחר גידולים סרטניים, שחזורי שד, גידולי עור ועוד. במרפאה הפרטית אני מטפל באנשים בריאים המעוניינים לשפר את איכות חייהם על ידי שינוי מסוים במראה. השילוב המיוחד בין שני התחומים נותן סיפוק רב והפריה מתמשכת המתבטאת בקשר המיוחד והיפה עם המטופלים לאורך זמן. חשוב לי להבין מה מפריע לך ולבדוק ביחד אתך כיצד ניתן לעזור לך. ד"ר אלדד זילברשטיין הנו חוקר בכיר, מומחה ומרצה באוניברסיטת בן גוריון. כמו כן, זכה כמצטיין על ידי איגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית וזכה במלגה להשתלמויות מורחבות באוניברסיטת הרווארד בבוסטון.

ד"ר אלדד זילברשטיין מבצע ניתוחים פלסטיים כגון: ניתוחי אף, ניתוחי חזה כמו: הגדלת חזה, הקטנת חזה, החלפת שתלים, הרמת חזה, גניקומסטיה (הקטנת חזה לגברים) וניתוחים נוספים: הצמדת אוזניים, מתיחת בטן, מתיחת פנים, המסת שומן, שאיבת שומן, ניתוח עפעפיים, הרמת גבות, הרמת גוף, מתיחת זרועות, מתיחת צוואר, וטיפולים אסתטיים שונים כגון: בוטוקס בשפתיים, מילוי קמטים, מילוי קמטי הבעה, טיפול בהזעת יתר בהליך כירורגי או על ידי הזרקות חומצה היאלורונית או סיליקון.

לד"ר אלדד ניסיון רב בתחום הפלסטיקה וקהל לקוחות מכל הארץ ושם דגש על ציוד היוקרתי והכרחי ביותר על מנת לשפר את איכות ביצועי הניתוחים והקלה בהחלמת לקוחותיו. כמו כן, כל בציוד סטרילי ועובר בדיקות תקופתיות מחמירות הן לציוד, למרפאה ורמת ההיגיינה.

ד"ר אלדד לא מסתפק לעולם מומחיותו הגבוהה ונוהג לעבור השתלמויות והסמכות שונות בתחומו בארץ ובעולם, כמו כן להתחדש באפשרויות הציוד המתקדם על מנת לשפר ולייעל תמיד את יכולותיו ותוצאותיו עבור לקוחותיו.


ביחד נבחר את הטיפול או הטיפולים המתאימים לך תוך הבנת התהליך כולל יתרונות וחסרונות של כל אפשרות טיפולית.
ד"ר אלדד זילברשטיין כרופא מחובתו מדגיש כי לעולם לא יהיה איש מכירות ללקוחותיו אלא יועץ אובייקטיבי אמין וכנה ויעמיד בפניו לקוחותיו את האפשרויות לטוב ולרע מכל הליך כירורגי / אסתטי תוך פירוט ללקוח על הסיכונים האפשריים והסיבוכים השכיחים בכל הליך.

מה תמצא אצל ד"ר אלדד זילברשטיין
ד"ר אלדד זילברשטיין
הטבה של ד"ר אלדד זילברשטיין
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .