שבת, 18 בספטמבר 2021
איכות חיים    ד"ר פרנד
ד"ר פרנד

ד"ר פרנד

מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת
מידע על ד"ר פרנד
 ד"ר פרנד
מרפאתו הפרטית של ד"ר פרנד נמצאת ב"מגדלי זיו" רחוב ראול ולנברג 24 ברמת החייל, תל-אביב. המיקום נבחר בהקפדה ע"י ד"ר פרנד כדי לענות על הצורך בפרטיות שלך כמטופל/ת. ייעוץ לגבי ניתוחים פלסטיים, פרוצדורות לא כירורגיות ועוד מתבצעים אישית במרפאה. ניתנת לך ההזדמנות לשאול את כל שאלותיך עם מלוא הזמן והסבלנות של ד"ר פרנד. חשוב ביותר שכל לקוח יקבל את כל המידע הדרוש לפני הניתוח, על מנת שירגיש בטוח ורגוע.
רוב הניתוחים הפלסטיים מתבצעים בחדר ניתוח פרטי מוסמך בתל-אביב. ביקורות לפני ואחרי ניתוחים, הורדת תפרים, פרוצדורות לא כירורגיות כגון הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי וכריתת שומות, מתבצעים בחדר הטיפולים במרפאה. המרפאה ממוקמת במקום מרכזי בצפון תל-אביב, עם דרכי הגעה קלות לנוחיותך.
מה תמצא אצל ד"ר פרנד
ד"ר פרנד
הטבה של ד"ר פרנד
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .