יום שישי, 6 באוגוסט 2021
איכות חיים    מגעים
מגעים

מגעים

קשרי גוף ונפש
מידע על מגעים
 מגעים
אנחנו, קרן כהן ואיתן גינוסר, זוג מטפלים הוליסטיים שהנגיעה המודעת היא חלק מדרך חיינו.
קרן מבקשת לגעת בהרחבת המודעות האישית של כל אדם להצלחתו, בתחום העסקי ובתחומי החיים האחרים ואיתן, באמצעות המודעות לריפוי שב מגע, מטפל בעיסוי ומעביר את עוצמת המגע באהבה ונתינה רחבה. בחרנו להקים אתר משותף זה מתוך צורך אמיתי שהתעורר בנו לשתף את הכלל באוצרות שקיבלנו במתנה מהטבע - המילה והמגע, אלו שמשרתים כל אדם ואדם בחיי היום יום מבלי שעוצרים ונותנים עליהם את הדעת.
מגעים הינו ביתנו הווירטואלי וכל הפעילות שלנו מתקיימת במרכזי טיפולים בת"א, בפרדס-חנה וכן בבית הלקוח ובצימרים (בהתאם לסוג השרות).

אנחנו, מוקירים תודה הן למילה הכתובה והמדוברת והן למגע, בשל עוצמת ההשפעה והברכה שהללו מעניקים לנו בחיינו שלנו.
אנחנו מבקשים לשתף את מי שרק יסכים לקבל, בעוצמתם של המילה והמגע מתוך אמונה שהללו מפתחים, מרפאים, מעצימים, מרחיבים וממלאים את מי שאנו כבני אדם, בהוויה הנוכחית שלנו.

מה תמצא אצל מגעים
מגעים
הטבה של מגעים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .