יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    דרך המים
דרך המים

דרך המים

לימודי שחיה
מידע על דרך המים
 דרך המים
"דרך המים" פועלת בבריכת שחייה ברמת גן.
בעלת המרכז‚ סטלה פורמנוב היא מנהלת ומפעילה חוגים לפעוטות וילדים במים‚ מדריכת שחייה ושחייה לפעוטות‚ הידרותרפיסטית מוסמכת‚ מנהלת בית ספר לשחייה אומנותית-הפועל רמת גן, ובעבר ניהלה את בית הספר לשחייה "מכבי נתניה" במכון וינגייט. בוגרת קורסים והשתלמויות במכון וינגייט. כל המדריכים המועסקים ב"דרך המים" הינם מוסמכים בתחומם‚ בעלי תואר ראשון לחינוך גופני וספורט‚ מדריכי שחייה ושחייה לפעוטות וילדים.

הפעילויות ב"דרך המים" מתקיימות במשך כל השנה בבריכה מחוממת ללא פחות מ-32 מעלות (בהתאם לעונות השנה) והחלל מחומם.
בבריכה מערכת ממוחשבת לטיפול ושמירה על ניקיון המים. מי הבריכה מחוטאים על מנת לשמור על היגיינה על פי התקנות של משרד הבריאות.
מה תמצא אצל דרך המים
דרך המים
הטבה של דרך המים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .