יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    אולגה רז
אולגה רז

אולגה רז

המרכז להרזיה ותזונה
מידע על אולגה רז
 אולגה רז
אחת הבעיות הגדולות של מרבית הדיאטות היא הקושי ליישם את הדיאטה ויותר מכך- היכולת לאמץ אותה כשיגרת חיים.
דיאטות שמונעות מן הגוף את צרכיו הטבעיים, שמציעות תפריט קיצוני וחד גוני, או שמצוות רעב על האדם- לא תצלחנה לאורך זמן לעולם. ולכן, מול הדעה הרווחת שדיאטה היא תהליך קשה הכולל רעב וסבל, עם ויתור על לחם והנאות האכילה,אולגה רז מבטיחה דיאטה בריאה, טעימה ומגוונת.
השיטה של אולגה רז בנויה על הכרה והבנה שלכל אדם צרכים משלו. הדיאטה בשיטת רז אינה אירוע חד פעמי, אלא היא מהווה תוכנית תזונתית המותאמת לכל אדם באורח ייחודי ואפשר לחיות לפיה לאורך השנים. אנחנו הולכים עם הגוף ולא נגדו.

השיטה מאפשרת למטופל לאכול אוכל שהוא אוהב בלי לסבול ובלי להרגיש שונה מאחרים. היא מונעת מהמטופל את תחושת הרעב - האויב מספר אחת של כל דיאטה. תוכנית תזונתית מתאימה לא רק להורדת משקל אלא לכל מצב בחיים, הן בבריאות טובה והן בחולי. השיטה עוזרת לחולים ולבריאים להיות יותר בריאים ולשמור על בריאותם לאורך זמן.
מה תמצא אצל אולגה רז
אולגה רז
הטבה של אולגה רז
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .