יום שישי, 6 באוגוסט 2021
איכות חיים    סטודיו אביבה אברון
סטודיו אביבה אברון

סטודיו אביבה אברון

צילום
מידע על סטודיו אביבה אברון
 סטודיו אביבה אברון
אני עם מצלמה ביד מגיל אחת עשרה. סבא היה צלם, אמא ודודה צלמות ועכשיו אני. אומרים שזה חידק שרץ במשפחה. גם לימודי ארכיטקטורה וקריירה כארכיטקטית לא הרחיקו אותי מהצילום, רק העשירו את הידע הטכני שלי ואת החשיפה לצילום כאומנות.
במשך חמש עשרה שנים ניהלתי חנות צילום ובאתי במגע עם אלפי לקוחות בנוגע לעבודות צילום שונות. בעבודתי בחנות התמחיתי בפיתוח צבעוני מקצועי ברמה גבוהה . כמו כן רכשתי ידע ומיומנות גבוהים בשלבים השונים של עיבוד תמונה ממוחשב, נסיון הדרוש לצורכי שימושים מסחריים
ולצורכי הבאת תמונות לדפוס.
השתתפתי במספר תערוכות צילום קבוצתיות. אני בוגרת קורס לצילום מקצועי ב"סטודיו גברא".
היום אני ומצלמת בסטודיו או באתר של הלקוח בעזרת ציוד סטודיו נייד.
מה תמצא אצל סטודיו אביבה אברון
סטודיו אביבה אברון
הטבה של סטודיו אביבה אברון
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .