יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    נוית
נוית

נוית

צילום אומנותי
מידע על נוית
 נוית
שמי נוית, הנדסאית צילום ומדיה דיגיטאלית, בוגרת המכללה לצילום קריית אונו. אני מאמינה שבכל דבר ניתן לראות את היופי, הכל תלוי בנקודת המבט. כל יום, כל דקה הם נגיעה בחיים שלעולם לא יחזרו שנית. אנו מצלמים לנו אותם בראש,אבל הרגעים הללו מתפוגגים והופכים לזיכרונות. התמונה היא היכולת שלי לשמר עבורכם אותם רגעים של אושר, שמחה ואהבה בדיוק כפי שהם היו, זיכרונות שלא יתפוגגו לעולם.
אני, כאמא, נמשכת באופן אינטואיטיבי לצילום היריון ומשפחה .צילום הריון, לאישה שהיא בשיא פריחתה, היא דרך קסומה ומיוחדת להנציח את אחת מנפלאות הטבע. אני מזמינה אותך ואת בן זוגך לחוויה ייחודית של צילומי הריון, לאחת התקופות המרגשות בחייכם.
את תמונות ההיריון ניתן לקבל על-גבי דיסק, באלבום מעוצב או באלבום דיגיטאלי על-פי בחירתך.
מה תמצא אצל נוית
נוית
הטבה של נוית
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .