יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    פעימות
פעימות

פעימות

החיבור הרגשי שלך
מידע על פעימות
 פעימות
את בהריון...החסרת פעימה..מרגע זה דבר לא נשאר כפי שהיה...חיים חדשים מתחילים בתוכך ואין דבר החשוב לך יותר מהפלא האנושי המתפתח בבטנך ועתיד להיות תינוקך. חודשי ההריון הם תקופה מופלאה בה את עוברת חוויות מעצימות.את עומדת להיות אמא...את רוצה מזכרת מיוחדת שתנציח את ההריון המיוחד שלך, את אותה תקופה מופלאה שאת עוברת . אלבום פעימות!! מתנה יחודית שניתן להנות ממנה שנים ארוכות. הכירי את צלמת הבית של פעימות.
הרשי לעצמך להנות ממתנה לכל החיים, אלבום פעימות!!
זה לא סתם שאומרים שאין דבר יותר יפה מאשה בהריון. פרץ של רכות ונשיות, כל כך טבעי ומרגש. אשה בהריון לא תמיד מודעת ליופיה ולאור הקורן ממנה ולעיתים מוצאת עצמה שנים אחרי מצטערת על כך שאין לה צלום למזכרת מאותה תקופה מופלאה של ההריון. אנחנו, צוות פעימות נאפשר לך להעביר את היופי המדהים הזה על ידי סדרת צילומי הריון אומנותיים. ועוד כמה שנים,,,שכבר לתנוק שלך יהיו ילדים משלו תוכלו להסתכל יחד בתמונות...ולהיזכר..
מה תמצא אצל פעימות
פעימות
:  מרכז גירון, רחוב ז'בוטנסקי 5, רעננה
הטבה של פעימות
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .