יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    שמואל הנדלר
שמואל הנדלר

שמואל הנדלר

מאמן עסקי ואישי
מידע על שמואל הנדלר
 שמואל הנדלר
כשהיינו ילדים החלומות שלנו היו הכי גדולים שיש: להגיע לירח, ללכת על העננים, ולעוף כמו סופרמן.
ככל שאנחנו מתבגרים אנחנו מרשים לעצמנו פחות ופחות לחלום, משכנעים את עצמנו שאי-אפשר, ושכבר מאוחר מידי, ובכלל, שחלומות הם דבר ילדותי, ולא עניין לאנשים מבוגרים. הפחד מכישלון, הקושי להתמודד עם מה שאנשים יגידו, ועוד שורה של חסמים שונים ומשונים עוצרים אותנו בדרך לשינוי הגדול, בדרך להגשמת החלום שלנו, בדרך להצלחה.
אני מאמין שהכישלון הוא הבסיס להצלחה.
ברגע שנפסיק לפחד ממנו, ברגע שנסתכל לו עמוק לתוך העיניים, הדרך תיפתח.

לא משנה באיזה שלב אתם בחיים, אם אתם בפרק א' או ב', אם העסק שלכם הפסיק להיות רווחי, או אפילו שהמשקל שלכם נמצא במגמת עלייה בלבד או עדיין לא מאוחר להתקדם קדימה, לחזור לחלום, ולהתחיל להצליח.
אתם תבחרו את האתגר, ויחד נשיג אותו.
מה תמצא אצל שמואל הנדלר
שמואל הנדלר
הטבה של שמואל הנדלר
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .