יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    מאיה בן - יעקב
מאיה בן - יעקב

מאיה בן - יעקב

פילאטיס
מידע על מאיה בן - יעקב
 מאיה בן - יעקב
בית ספרנו ידוע באיכות חסרת הפשרות ויש דרישה במכונים לבוגרים. באשר למתאמנים, על אחת כמה וכמה שצוות המורים המקצועי שרכש את השיטה של מאיה ממנה והתלמד בסטודיו, ניחן בהבנה עמוקה ובדגשים החשובים לנו - כבוד לאינדבדואליות של כל גוף באשר הוא. הובלת המתאמן בתהליכים שמתחילים בגוף אך לא מסיימים בו. זיהוי דפוסים ושינוי עדין וקבוע שכמעט ואינו מורגש אלה בדיעבד.
לכל אלו נוספים "תופעות הלוואי" של התרגול - גוף מתוח, יציב, זקוף וחטוב. תחושה של חיוניות. סיפוק בהתמדה ובהשגת
תוצאות. "חופש" מהשגרה השוחקת והגדשת זמן לעצמנו.

על מנת, להגיע למטרות גבוהות אלו שהצבנו לעצמנו, ו"להתאים את הפילאטיס לאדם ולא את האדם לפילאטיס" אנו מגדישים לכל מתאמן חדש שני שיערי "בניית תוכנית" בהם עובד המורה עם התלמיד בצורה אישית, שיעורים אלו מוגבלים לעד שלושה מתאמנים (במידה והשניים האחרים ותיקים) או שני חדשים.
מה תמצא אצל מאיה בן - יעקב
מאיה בן - יעקב
הטבה של מאיה בן - יעקב
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .