יום שישי, 25 ביוני 2021
איכות חיים    רוית ולטמן
רוית ולטמן

רוית ולטמן

צלמת אומנותית
מידע על רוית ולטמן
 רוית ולטמן
מתמחה בצילומי הריון, ילדים, פעוטות ומשפחה בחרתי לעסוק בצילום אומנותי של נשים בהריון וילדים והבחירה הייתה טבעית לחלוטין עבורי, מתוך הכרה שזהו תחום שקרוב לליבי הן בגלל ההורות והאמהות האישית שלי וכמו כן התהליך הפנימי שעברתי במהלך ההריונות והן בגלל אהבתי הרבה לילדים הריון עבורי זהו דבר שמימי, רק המחשבה של לשאת חיים בתוכך מציפה בשמחה ואושר שלא ניתן לתאר ויחד עם זאת הרצון לתעד את התהליך עצמו ואת הגוף שמשתנה והופך אותך לנשית יותר מאי פעם.
צילומי הריון וילדים בעבורי מרגשים בעיקר לאור העובדה שלתמונות אלו יש משמעות רגשית ועצומה עבור המצולמים במיוחד כשהן הופכות עם הזמן לזיכרון נעים שמעלה באופן תמידי חיוך רחב על הפנים ומי מאיתנו לא חשה כך כשהסתכלה על צילומים מן ההווה והעבר.
מטרתי היא להוציא כל אחת יותר יפה ע"י שימוש בתאורה נכונה וקומפוזיציה מחמיאה כך שתראי שאת לא צריכה להיות "דוגמנית" כדי שיהיו לך תמונות מדהימות.

הצילומים מתבצעים בסטודיו מקצועי עם כל הציוד המקצועי הדרוש באווירה נעימה, קלילה והכי כייפית שאפשר. כמובן שתוכלי לשלב את בעלך
וילדייך בצילומים ויחד ניצור תמונות הריון ומשפחה מקסימות הצילומים שלי מאופיינים בצבעים רב-גוניים ושימוש בצבעים חמים שהופכים את התמונה לאומנותית שיוצרת המון שמחה וצבע. ובנוסף תמונות בשחור-לבן וספיה. אני מזמינה אותך להתארח בסטודיו ולהנציח רגעים קסומים של פעם בחיים...
מה תמצא אצל רוית ולטמן
רוית ולטמן
הטבה של רוית ולטמן
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .