יום שלישי, 27 ביולי 2021
איכות חיים    קרן לגזיאל
קרן לגזיאל

קרן לגזיאל

מנציחה רגעים קסומים
מידע על קרן לגזיאל
 קרן לגזיאל
בסטודיו חמים ואינטימי, באווירה נינוחה וכייפית אני מנציחה רגעים קסומים...
צילום ההריון הנו חוויה אינטימית ומרגשת ולכן אני עורכת את צילומי ההיריון בסטודיו מעוצב ונעים. הן העיצוב של הסטודיו והן הצילומים והאלבומים שלי הם נקיים, רומנטיים ומקוריים, מרגישים את האוירה האומנותית והרגועה כבר מהרגע שנכנסים פנימה לסטודיו...
הסטודיו מאובזר בכל הדרוש ליום צילומים חוויתי, מרגש ונעים - פינת התארגנות, פינת איפור, פינת קפה ושפע של אביזרים,
רקעים (מרקע שחור ועד רקע אפור ולבן) ומיטב ציוד הצילום והתאורה בתחום הפורטרטים והאופנה, המבטיח תמונות הריון יפיפיות וחלקות.

יש לי ניסיון רב בצילום, עיצוב, גרפיקה ועיבוד דיגיטאלי המאפשר להתאים לכל אחת את הסיגנון והאביזרים המתאימים לה ואת האלבום המיוחד שלה : כל תמונה עוברת עיבוד דיגיטאלי, קצת להחליק את הגוף ולטשטש דברים שכולנו מעדיפות שלא יהיו...לא מזיק... J והכל מסודר באלבום תמונות מעוצב או שנהפוך את החוויה לספר דיגיטאלי עם עיצוב, תמונה וטקסט. כל אלבום תמונות הופך לסיפור מרגש ...
מה תמצא אצל קרן לגזיאל
קרן לגזיאל
:  רחוב המעגל 5, רמת גן
הטבה של קרן לגזיאל
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .