יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    עינב רימון
עינב רימון

עינב רימון

צלמת אומנותית
מידע על עינב רימון
 עינב רימון
שלום, אני עינב רימון, יש לי בן זוג ושלושה חתולים. גדלתי במושב בערבה, לצד חמישה אחים ואחיות, הסתובבתי קצת בעולם וחזרתי, ומאז אני גרה בתל אביב. למדתי צילום ועריכה ומזה מספר שנים אני עוסקת בתחום. אני אוהבת יופי של פשטות וקוים נקיים, המאפשרים מרחב ליופי ולמורכבות של האדם העומד מול המצלמה. הרגש העצור בתמונה הוא יופי פנימי אמיתי הטמון בכל אחד מאיתנו. יש מקום לזרימה ספונטנית, יש מקום לעצירה וחקירה, לכל מה שיעלה ויבוא. בשילוב של הבנה, סובלנות, הרבה צחוק ומוזיקה טובה

הגוף משתחרר והחיוך בא מעצמו.

הצילומים מתקיימים בסטודיו נעים עם אוירה ביתית. אשמח להיות חלק מיום שהוא שלך ובשבילך, ולתעד בצילום את החיבור של היופי החיצוני עם החוויה הפנימית שלך.
מה תמצא אצל עינב רימון
עינב רימון
הטבה של עינב רימון
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .