יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    רואי קטלן
רואי קטלן

רואי קטלן

צלם סטילס
מידע על רואי קטלן
 רואי קטלן
רואי קטלן, תל-אביבי שב1997 לאחר שירות צבאי, יצא לטייל בעולם. במהלך מסעותיו התוודע למצלמה והחל לצלם את הנופים המדהימים של המזרח הרחוק, הקריביים ואוסטרליה .לאחר החלטה לפתוח בקרירה כצלם מקצועי, השתקע בפלורידה שבארה"ב. שם, חבר לאחד הצלמים המפורסמים והמצליחים ביותר בתחום החתונות. לאחר תקופת הכשרה והתמחות שכללה התמקדות בצילומי טבע, פורטרטים, אופנה, ארכיטקטורה, וצילומי חתונות, הפך רואי לצלם מקצועי

עצמאי, כשבבעלותו חברת צילום Roy Katalan Photography.

ב 6 השנים האחרונות רואי צילם מאות חתונות. הוא תיעד וערך מאות אלבומי חתונה להרבה זוגות מאושרים. סגנון הצילום הייחודי ויוצא הדופן שרואי פיתח, הוביל לבחירה של רואי על ידי מגזין הכלות הטוב בעולם ה "Bride Magazine בשנת 2007, כאחד מטובי הצלמים בארצות הברית. עם זאת, לא זנח את תחומי הצילום האחרים המענינים אותו כל כך. עבודתו בתחום הטבע למשל, הובילה את רשת Fox News האמריקאית להשתמש לא פעם בשירותיו.
מה תמצא אצל רואי קטלן
רואי קטלן
הטבה של רואי קטלן
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .