יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    חיבורים
חיבורים

חיבורים

יחסי אנוש בשיטת ג’ון ג’יקובס
מידע על חיבורים
 חיבורים
חיבורים-יחסי אנוש מפתחת ומיישמת שיטות לפיתוח יחסי אנוש ומערכות יחסים, כבסיס להצלחה ארגונית. השיטות מושתתות על יצירת הצלחה ושיתוף פעולה באמצעות תהליכי צמיחה, העצמה, מנהיגות ,ומיומנויות הקשבה מתקדמות, הממקמות את האדם במרכז התפיסה הארגונית. השיטות מבוססות על יישום מעשי של פילוסופיות רוחניות, וממצאים מדעיים מתוך פיזיקת הקוואנטים ופותחה על סמך 20 שנות ניסיון בליווי תהליכים של שינויים התנהגותיים.
המשימה שלנו:
להעצים את יכולתם של אנשים וארגונים להביא את עצמם לידי ביטוי ולממש את מירב הפוטנציאל האישי ו/או הארגוני שלהם באמצעות העצמה אישית, שימת האדם במרכז ויצירת מערכות יחסים המושתתות על הדברות ושיתוף פעולה.
מה תמצא אצל חיבורים
חיבורים
הטבה של חיבורים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .