יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    רפואות
רפואות

רפואות

מרכז לרפואה משולבת
מידע על רפואות
 רפואות
רפואות הינו מרכז לרפואה משולבת, בו נמצאים מטפלים מתחומי התמחות שונים בעלי ידע וניסיון מקצועי בתחומי הרפואה המשלימה והרפואה המערבית. רפואות הינו אחד המרכזים הותיקים בתחומו בארץ, קיים כבר למעלה מ-15 שנה ומעניק למטופליו טיפולים משולבים לבעיות רפואיות שונות. ברפואות מאמינים ברפואה אינטגראטיבית המשלבת ידע עתיק עם ידע מודרני על מנת לטפל במחלות ולהגביר את יכולתו הטבעית של הגוף לריפוי. מרכז רפואות מנוהל תחת השגחתו המקצועית של ד"ר יאיר מימון, ד"ר לרפואה סינית,
מבכירי המטפלים בארץ ברפואה משלימה. צוות רפואות מונה מעל 20 מטפלים מתחומים שונים של הרפואה המשלימה והרפואה המערבית.

ברפואות אנו מאמינים כי על מנת לטפל נכון באדם, יש קודם כל להבין את הגורמים לבעיותיו. כאן אנו עושים את המיטב על מנת לתת לך את הטיפול הטוב, המקצועי והאישי ביותר, לרוב הבעיות הרפואיות.
אנחנו מאמינים כי במפגש אמיתי ונכון בין מטופל למטפל, המבוסס על ידע וניסיון, יחס אישי ומענה ספציפי לכל מטופל, יכול להתרחש ריפוי.
מה תמצא אצל רפואות
רפואות
הטבה של רפואות
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .