יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    אמאל’ה
אמאל’ה

אמאל’ה

החנות בשבילך
מידע על אמאל’ה
 אמאל’ה
אמאלה הנה חנות לבגדי הריון מעוצבים, נוחים ומתאימים למבנה גופך המשתנה. כאמור, בזמן הריון גופך משתנה וגדל ובנוסף לתחושות הנפלאות שמלוות אותך עם התפתחותו של עוברך, את יכולה כעת גם ליהנות מגופך ולהיראות נפלא בחודשי הריון. אנו בחנות אמאל'ה אספנו עבורך את מיטב העצבות להריון: אבישג ארבל, תחושת בטן, הרה, עיגולים, סקסי ניין, חולצות הנקה של פיקבו, חזיות הנקה של הופ, מנשאים לתינוק של לופי ומתנות מדליקות ליולדת ולתינוק.

באמאל'ה אנו מאמינות שתקופת הריון הנה תקופה מדהימה עבור כל אישה, ולכן חשוב לנו לאפשר לך להיראות נפלא מבלי לפשוט רגל. אנו בוחרות את הדגמים שילוו אותך ויתאימו למבנה גופך המשתנה לכל תקופת ההריון. מלבד בגדי הריון מדהימים תוכלי למצוא בחנות אמאלה כל דבר שתרצי עבורך ועבור ילדך שעתיד להיוולד: בגדי הריון, בגדי הנקה, חזיות הנקה, מנשאים לתינוק: מנשאים של לופי, תיקי עגלה צבעוניים ויפים, בובות דודו, מגבת פרפר, כיסכיסא ועוד מתנות שתשמחי לתת ולקבל...

מה תמצא אצל אמאל’ה
אמאל’ה
הטבה של אמאל’ה
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .