יום רביעי, 28 ביולי 2021
איכות חיים    Bella Mama
Bella Mama

Bella Mama

בגדים לנשים בהריון
מידע על Bella Mama
 Bella Mama
אנחנו ב- Bella Mama מאמינים שאשה בהריון יכולה להראות הכי יפה בעולם. לכן, פתחנו את החנות שמביאה לך את הבגדים הכי יפים, שיתאימו לך גם כשאת בהריון. איך אנחנו עושות את זה ? כל חודשיים אנחנו נוסעות ללונדון, פריז ומילאנו, נפגשות עם טובי המעצבים ובוחרות את העיצובים הכ יפים וסקסיים, אבל גם נוחים ופרקטיים, ומביאות אותם לחנות הקטנה שלנו. והכל כדי שאת תוכלי להיות הכי אופנתית ויפה בעולם...
אנחנו ב- Bella Mama רוצים שכל פעם שתכנסי לחנות שלנו, תופתעי. לכן אנו דואגות כל הזמן לחדש את קולקציית הבגדים ואת הדגמים ולהיות מעודכנות בכל מה שקורה בעולם האופנה.
אנו מחכות לך בחנות שלנו ברמת השרון ומבטיחות להפתיע אותך עם כל הקולקציה.
מה תמצא אצל Bella Mama
Bella Mama
הטבה של Bella Mama
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .