יום רביעי, 28 ביולי 2021
איכות חיים    ונוס ספא
ונוס ספא

ונוס ספא

המרכז לבריאות אחרת
מידע על ונוס ספא
 ונוס ספא
המרכז לבריאות אחרת, הממוקם באזור התעשייה של הרצליה פיתוח, הוא מרכז בריאות וטיפוח ואף יותר מכך.
ניתן לקבל במקום מכלול של טיפולים, החל מטיפולי ביו אנרגיה, טיפולי ספא לחיזוק הגוף, טיפולי אסתטיקה מגוונים, קוסמטיקה טבעית וקונבנציונאלית, נטורופתיה, שיטת הריפוי ההוליסטית איור-ודא ואף מספרה שמתמחה בכלות והחלקות.
על פי שיטת המעגלים היחודית לונוס ספא, כדי לחיות באיזון של הגוף והנפש, יש להתאים לכל מטופל תכנית אישית הכוללת את מגוון הטיפולים הנכונים לו. ונוס ספא מציעה מגוון תחומים המשיקים ולעיתים אף חופפים זה את זה, במטרה להגיע לתוצאה של - נפש בריאה בגוף בריא.
מה תמצא אצל ונוס ספא
ונוס ספא
הטבה של ונוס ספא
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .