שבת, 18 בספטמבר 2021
איכות חיים    בוגאלו וחברים
בוגאלו וחברים

בוגאלו וחברים

Boogaloo & Friends
מידע על בוגאלו וחברים
 בוגאלו וחברים
"בוגאלו וחברים" היא בית גידול למותגים להורים ולילדים. אותו שילוב של ניסיון בתחום הצעצועים ומוצרים להורים בעולם עם תחום הקמעונאות בארץ מוליד מותג ייחודי בעצמו אשר מומחיותו היא קניינות בתחום הילדים. בחירה דקדקנית של איכויות החומרים מהם עשויים המוצרים, חומרים איכותיים ובטיחותיים. הדבר מתבטא בחברות אותן בחרנו לייבא, אותם הדגשים חייבים להיות חלק מתפיסתם והמוצרים נבחנים ונבדקים תחת תקנים חמורים בארץ ובעולם. הדגש החזק שלנו נמצא בחדשנות ובפיתוח מוצרים הנבנים על פי צרכיו של ההורה
והילד הישראלי הנעשה באמצעות קבוצות מיקוד.
מטרתנו להציע להורים ולילדים למידה והנאה משותפת, יחד עם איכות ובטיחות מקסימלית ולתרום לשלמות שלהם עם עצמם ולעולמם מלא הדמיון.

מה תמצא אצל בוגאלו וחברים
בוגאלו וחברים
הטבה של בוגאלו וחברים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .