שבת, 17 באפריל 2021
איכות חיים    gittabags
gittabags

gittabags

בעיצוב של חגית נאמן גורני
מידע על gittabags
 gittabags
חב' גיטה בגס היא חברה צעירה ודינמית שמעצבת ומייצרת מזה שש שנים תיקים ואביזרים המיועדים להורים שרוצים להראות טוב. התיקים עשויים מחומרים מעולים ונתפרים בהקפדה עם תשומת לב מיוחדת לכל פרט ופרט. החב' מיצרת גם אביזרים נילווים כגון: נרתיק לטיטולים ומגבונים, פאוצ'ים, רשת כביסה, ארנקים ועוד. בכל התיקים יש מקום לכל החפצים של ההורים ופיתרון מתקדם ונח לתליה על כל סוגי העגלות. גיטה בגס לא מפסיקה להתחדש בדגמים המתעדכנים בדרישות השוק ובטכנולוגיות מתקדמות המעצבת חגית נאמן גורני, אמא
לארבעה, היא בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי באקדמיה בצלאל, ומביאה מנסיונה הרב כאמא וכמעצבת מוצר.
מה תמצא אצל gittabags
gittabags
הטבה של gittabags
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .