יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    ד"ר ענת הרמתי
ד"ר ענת הרמתי

ד"ר ענת הרמתי

אימון אישי, טיפול זוגי, אימון עסקי, אימון זוגי
מידע על ד"ר ענת הרמתי
 ד"ר ענת הרמתי
החזון המקצועי שלי הוא לעזור לאנשים לעשות את הבחירות הנכונות בשביל עצמם ,לנהל נכון מערכות יחסים ולהרגיש בהן טוב.
ההתמחויות ותחומי העיסוק שלי משיקים אחד לשני כשהמשותף לכולם הוא העיסוק באנשים, מערכות יחסים ובפיתוח האפשרויות והיכולות של אנשים בתוך המערכת (ארגון, משפחה). בעבודה שלי בארגונים מול עובדים ומנהלים, באימון וגם בקליניקה אני מאמינה בעבודה שמביאה לידי ביטוי קשת רחבה של כלים, גישות ונקודות מבט שונות.
אני גם מאמינה שלהיות אדם שלם עם שקט נפשי יתכן רק כשיש איכות בחיים האישיים, המשפחתיים והמקצועיים. תסכול מתמשך באחד מהתחומים משפיע לרעה על האחרים.
מה תמצא אצל ד"ר ענת הרמתי
ד"ר ענת הרמתי
הטבה של ד"ר ענת הרמתי
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .