יום רביעי, 29 בספטמבר 2021
איכות חיים    פאות דניאל
פאות דניאל

פאות דניאל

פאות מותאמות אישית
מידע על פאות דניאל
 פאות דניאל
חברת פאות דניאל מייצרת ומוכרת פאות מותאמות אישית Custom, איכותיות ויוקרתיות, אשר עשויות מ-100% שיער אירופי טבעי. הפאות מיועדות לנשים חרדיות ולנשים הנמצאות לפני ואחרי טיפולים רפואיים, בכל רחבי הארץ והעולם.
רשת הפאה נתפרת לפי מידת ראשה של הלקוחה, והשיער נבחר בקפידה ומעוצב בקו אופנתי על ידי מעצב השיער דוד פרץ (על ראש בובה). חלקה העליון של הפאה בנוי כולו מ"סקין טופ", הדומה לקרקפת שלנו, וניתן לשנות את שביל הפאה לפי הצורך.
חלקה האחורי של הפאה נבנה בעבודת יד או על ידי שזירת שיער במכונה (הנקראת Tresim). כמו כן, קיימים מספר סוגים של רשתות - החל מרשת רגילה ועד לרשת בעבודת יד (סטרץ').

החברה נמצאת בבעלותו ובניהולו של דוד פרץ, ספר נשים וכלות במקצועו משנת 1967. כל הפאות מגיעות עם אחריות מלאה, והן משווקות לפי הזמנה לכל מקום בעולם:
ארצות הברית - ניו יורק, שיקגו, קליבלנד, לוס אנג'לס ומיאמי;
קנדה - מונטריאול;
אירופה - שוויץ, בלגיה, בריטניה (לונדון), צרפת ואיטליה (מילאנו).

מה תמצא אצל פאות דניאל
פאות דניאל
הטבה של פאות דניאל
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .