יום ראשון, 1 באוגוסט 2021
איכות חיים    שרית שני חי
שרית שני חי

שרית שני חי

רהיטי ילדים ונוער
מידע על שרית שני חי
 שרית שני חי
ביקור בסטודיו של שרית שני חי הינו חוויה חושית הסוחפת את המבקר לעולמות קסומים. בשפה העיצובית והבלתי מתפשרת שהקנתה לה מוניטין רב כמעצבת מובילה, ממשיכה שני חי לעצב קולקציות מרהיבות לילדים ולמבוגרים. החדרים המעוצבים על ידה מקנים תחושה של דיס אוריינטציה, מעין כניסה לעולם פרטי. עיצוב החדרים משלב בצורה אוטופית נוחות, פונקציונאליות ואסתטיקה עם רמת גימור גבוהה.
חדרי הילדים בעיצובה והאביזרים פרי יצירתה, חוגגים את שנות הילדות המופלאות ומצטיינים בתעוזה ומקוריות. חדרי השינה בעיצוב שני חי, משקפים תפיסת עולם עיצובית השואבת את השראתה מסרטים הוליוודיים ישנים ומאחדת עולם ישן עם קריצה לעתיד. שפתה העיצובית מציגה קו פורמליסטי, תוך שמירה על יצירתיות והומור, וממוקמת על התפר שבין אומנות לעיצוב.

הסטודיו משתרע על שתי קומות תצוגה ושוכן בלב התוסס של תל אביב, לצד שד' רוטשילד. שרית שני חי מציעה ללקוחותיה ליווי אישי לאורך כל תהליך העיצוב, החל בתכנון אדריכלי של החלל, דרך תכנון הריהוט ועד לבחירת אחרון הפריטים המשלימים.
מה תמצא אצל שרית שני חי
שרית שני חי
הטבה של שרית שני חי
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .