יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    לול - עיצובים
לול - עיצובים

לול - עיצובים

עיצובים מיוחדים לחדרי ילדים
מידע על לול - עיצובים
 לול - עיצובים
חדר הילדים הינו מקום מרכזי בחייו של הילד. זהו המקום הראשון אליו הוא מגיע ובו הוא שוהה זמן רב כתינוק, כילד וכמתבגר. על כן, על פי תפיסת עולמה של המעצבת שירי הולנדר חייב חדר הילדים להיות רב תכליתי ומודולרי ולתת מענה על מספר פונקציות ועל צרכים המשתנים במשך הזמן. ברוח זו הקימה שירי את סטודיו "לול - עיצובים מיוחדים לחדרי ילדים".
המטרה מבחינתה היא לנצל את השטח ביעילות המרבית ויחד עם זאת להעניק לילד את התחושה שיש לו בחדר כל מה שהיה רוצה שיהיה.
ב"לול" תוכלו למצוא את כל הקשור לחדרי תינוקות, ילדים ונוער, החל מצביעת החדר, ציורי קיר, ריהוט לכל הגילאים, מצעים, וילונות ומגוון רחב של מוצרים משלימים (ארגזי צעצועים, מראות ועוד) והכל בהתאמה אישית על פי צרכי הלקוח.
מה תמצא אצל לול - עיצובים
לול - עיצובים
הטבה של לול - עיצובים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .