יום רביעי, 28 ביולי 2021
איכות חיים    הגן של חגית
הגן של חגית

הגן של חגית

תינוקיה, פעוטון, גן, צהרון
מידע על הגן של חגית
 הגן של חגית
הגן של חגית, גן של א-ה-ב-ה, גן שאיליו מגיעים הילדים בבוקר בשמחה ובחיוך, גן של חיבוקים ונשיקות, גן בו נהנים, משחקים וצוחקים. גן בו לומדים ומעשירים את הידע בדרך של התנסות וחוויות עם דגש על חיזוק הביטחון והדימוי העצמי של הילד. בגן שלנו מגוון חוגים ופעילויות בנושאים מגוונים : מוסיקה, טבע, תנועה, יוגה, חוג המפתח כישורים חברתיים ואינטליגנציה רגשית . כמו כן – פעם בשבוע מגיעה לגן רפלקסולוגית המתמחה בטיפול בילדים , מטפלת בכל ילד באופן פרטני.
הגן של חגית
:  הרצליה
הטבה של הגן של חגית
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .