יום שישי, 25 ביוני 2021
איכות חיים    גן אורנה ודרור
גן אורנה ודרור

גן אורנה ודרור

בניהולה של אורנה קייזרמן
מידע על גן אורנה ודרור
 גן אורנה ודרור
הגן שלנו קיים כבר 7 שנים, התחלנו מקבוצה אחת של 5 ילדים ועם הזמן הרחבנו את הפעילות. כיום הגן מחולק לגן של דרור לתינוקות והגן של אורנה לילדים יותר גדולים. הקבוצה של הגדולים מונה עד 20 ילדים ואנחנו 3 עובדות בקבוצה. לילדים יש סדר יום קבוע עם מפגשים, ארוחות טעימות ומזינות, מגוון רחב של משחקים וצעצועים להנאת הילדים, חצר גדולה ומרווחת, החצר מוצלת בקיץ.
יש לנו בגן גינה לימודית שמלווה אותנו כל השנה הילדים שותפים מלאים בזריעה, בשתילה, בהשקייה ובטיפוח הגינה. הגינה משתנה בהתאם לעונות השנה. בגינה אנחנו מגדלים פרחים וירקות. את הגמילה מטיטולים אנחנו עושים בגן. תוך התחשבות בקצב של כל ילד ובמוכנות שלו לתהליך על מנת שזו תהיה חוויה נעימה לקראת עצמאות.

אנחנו בגן אוהבים לשיר שירים ולרקוד בואו לבקר אותנו ולהיות שותפים לחוויה הגדולה אצלנו.
גן אורנה ודרור
:  גבעת שמואל
הטבה של גן אורנה ודרור
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .