יום ראשון, 17 באוקטובר 2021
איכות חיים    אנט וסימה
אנט וסימה

אנט וסימה

סלון פאות
מידע על אנט וסימה
 אנט וסימה
"אנט וסימה" הינו סטודיו לפאות ותיק ובעל שם באזור תל אביב, המתמחה בעיצוב פאות איכותיות ממגוון סוגים (סינתטי, טבעי ומעורב) לגברים ולנשים למגוון צרכים. הפאות מותאמות אישית לכל לקוח על ידי הצוות המסור של הסטודיו.
בסטודיו ניתן למצוא פתרון לכל בעיית שיער, כגון: התקרחות, שיער דליל, שינוי חזותי מקצועי או אישי ועוד. בנוסף בסטודיו מחלקה מיוחדת המספקת מגוון עצום של פאות לכל התיאטראות בישראל ולצורכי משחק או תחפושת.
סטודיו אנט וסימה ידוע כסטודיו המספק פאות לתחום הבידור על כל רבדיו, למשל: צביקה הדר כז'וז'ו חלסטרה, צוות זהו-זה בתפקיד הפולניות,
יונה אליאן ויוסף שילוח בסרט "כיכר החלומות", טוביה צפיר כ'סבא טוביה', רועי בר נתן המחקה את גידי גוב ועוד רבים.

צוות הסטודיו רואה לנגד עיניו את טובת הלקוח ויעשה ככל יכולתו על מנת לספק עבורו את הפאה הטובה והמתאימה לו ביותר על פי מידותיו, העדפותיו וצרכיו. נקודת המוצא של הסטודיו היא, כי הצורך בפאה הינו צורך טבעי לגמרי, ומתייחסים לצורך זה באופן מעשי לצד יחס רגשי ואישי.
כל המדידות וההתאמות נעשות בסטודיו, תוך קבלת סיוע וייעוץ שוטף מהצוות המסור.
מה תמצא אצל אנט וסימה
אנט וסימה
הטבה של אנט וסימה
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .