שבת, 18 בספטמבר 2021
איכות חיים    החסידה בדרך
החסידה בדרך

החסידה בדרך

נופש הכנה ללידה והורות
מידע על החסידה בדרך
 החסידה בדרך
"החסידה בדרך" יצאה לדרך ב-1996 ומאז השתתפו בה יותר מ-3000 זוגות. החסידה בדרך מעניקים למשתתפים חוויה מיוחדת, שבה אנו מנסים לתת "קצת יותר" ממה שאתם הלקוחות מצפים לקבל. ההנאה והחוויה שבסדנה הם ערך מוסף למידע החיוני המועבר במקצועיות ובאחריות על ידי צוות המומחים שלנו: רופאים לגינקולוגיה ומיילדות, מומחים ברפואת ילדים, מרפאים אלטרנטיביים, ומדריכות מוסמכות ובכירות להכנה ללידה. ואכן מתגובות המשתתפים אנו למדים שהם לא ציפו לרמה כזו של רצינות, מקצוענות, שירות, וחשיבה על צרכיהם.
הרעיון של סדנה מרוכזת להכנה ללידה במסגרת סופשבוע בבית-מלון נבנה לאור הסיפורים ששמענו מזוגות שהשתתפו בקורסים המתקימים בשעות הערב. אלו כוללים 8-6 פגישות שבועיות כאשר לחלק מהפגישות בני הזוג מאחרים או לא מגיעים. מיקום המפגשים לא תמיד נוח, והאנשים לרוב עייפים וטרודים מבעיות היומיום, ומתקשים "להתחבר" לנושא ולחיות אותו.

לעומת זאת, בחוויה של סופשבוע רגוע בבית מלון ובאווירה נינוחה ומנותקת מהעולם, אולמות נוחים וכיבוד עשיר, תוכלו לקלוט ולהפנים את הידע המוענק לכם, תוכלו להחליף חוויות עם זוגות מכל רחבי הארץ גם בחדר האוכל, בלובי ובבית-הקפה של המלון, ותוכלו ליצור חברויות חדשות - פשוט כיף.
מה תמצא אצל החסידה בדרך
החסידה בדרך
הטבה של החסידה בדרך
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .