יום רביעי, 29 בספטמבר 2021
איכות חיים    פלסטיקה
פלסטיקה

פלסטיקה

כירורגיה אסתטית
מידע על פלסטיקה
 פלסטיקה
נפלה בחלקי הזכות לעסוק באחד הדברים הנפלאים בעולם: אני עוזר לאנשים לשנות את חייהם לחיים טובים יותר.
ניתחתי כבר אלפי אנשים, צעירים וצעירות, ואף לא מעט מבוגרים, ועדיין אני מתרגש עם כל מנותח כשהוא מחייך חיוך מופתע אל הראי, לראשונה לאחר ניתוח אף..
רבים חושבים שניתוח פלסטי מיועד לעשירים בלבד, או רואים בו התנשאות או גחמה. אך אין זה כך. ניתוח פלסטי נועד לאנשים רגילים שבעיה גופנית מעכבת אותם בדרכם לחיים שהם רוצים לחיות.
אם שקלתם לשפר את המראה שלכם בניתוח פלסטי אבל אתם חוששים ממה שאחרים עלולים לחשוב עליכם או לומר לכם - חשבו שוב על כך. מגיע לכם ליהנות מניתוח שיכול לשנות את חייכם לטובה! אלפי אנשים מנותחים מידי יום ביומו, והמספרים רק עולים.

למה פלסטיקה? בניגוד לדעה הרווחת, המילה פלסטי שבמונח כירורגיה פלסטית, אין משמעותה מלאכותי.מילה זו נגזרה מפלסטיקוס, מילה ביוונית עתיקה, שמשמעותה לעצב, ליצור צורה.


מה תמצא אצל פלסטיקה
פלסטיקה
הטבה של פלסטיקה
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .