יום חמישי, 23 בספטמבר 2021
איכות חיים    עדין
עדין

עדין

מוצרי טיפוח, טיפולי פנים
מידע על עדין
 עדין
טיפול בעור הפנים בחמרים טהורים טבעיים לחלוטין, ללא תוספת חמרים משמרים, מחליבים, סינטטיים, ריחות סינטטיים ועוד רכיבים גורמי נזק לטווח קצר וארוך. מתמחה בריפוי אקנה, עור יבש ואלרגי במיוחד. השיפור במצב העור מורגש כבר כשבוע לאחר תחילת הטיפול. לא כל הטיפולים טבעיים: לעור ניזוק מכתמי שמש לדוגמא, או עור מבוגר, ישנם חמרים פעילים סינטטיים כמו רטין A ונגזרותיו, הדרוקינון, חומצה קוג'ית, חומצות אלפא-הידרוקסיות, שרק הם הוכחו כיכולים להבהיר כתמי שמש ולטשטש קמטוטים עדינים.
בעור פגום (מנזקי שמש, גיל וכן הלאה) יש לשלב בחכמה טיפולים טבעיים עם טיפולים אחרים. חמרים טבעיים הינם מעולים לשמירה על עור בריא וצעיר והטבת מראהו של כל עור. הטיפול הטבעי חשוב מאוד בכל מה שקשור לטיפול יום-יומי, כיוון שאינו מכיל כימיקלים מזיקים ומסוכנים.
מריחה יום-יומית של כימיקלים מזיקים, גורמת נזק לטווח הארוך ולא תועלת.

במכון לא מוכרים אשליות! רק טיפולים מוכחים מאומצים באהבה! (אני קוראת היטב כל מחקר שיוצא בתחום העור או שאמור להוכיח את יעילותו של תכשיר או מכשיר זה או אחר) .
בזמן הטיפול אני שומרת על אווירה בלתי מסחרית ! חשוב לי מאוד שהמטופלים יוכלו ליהנות מהטיפול ולהירגע מהמרוץ.
מה תמצא אצל עדין
עדין
הטבה של עדין
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .