יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    נגה חפץ שכטר
נגה חפץ שכטר

נגה חפץ שכטר

’רואה את הנולד’, מיילדת ומתקשרת
מידע על נגה חפץ שכטר
 נגה חפץ שכטר
נגה חפץ שכטר, אחות מוסמכת בוגרת בית הספר לסיעוד
בביה"ח שיבא, מיילדת בכירה בביה"ח שיבא ומדריכת הכנה לללידה לקבוצות, וליחידים, במסגרת קבוצתית /מסגרת אישית בבית היולדת / הזוג.

מחברת הספרים: 'רואה את הנולד' (בהוצאה עצמית 2003 )
'אלוהים יודע למה' (בהוצאת אופיר 2007)
הספר השלישי - בדרך...
הכנה ללידה:
* קורס הכנה ללידה במתכונת קבוצה -5 מפגשים (בני שעתיים כל אחד)
* קורס הכנה ללידה במתכונת אישית – 2 מפגשים בבית היולדת/ הזוג
* קורס הכנה ללידה להריונות תאומים על המיוחדות / על אופן הלידה / על פגות / על הסיכויים לניתוח קיסרי / על הנקה בתאומים.

בניית תכנית לידה: החשיבות בבניית תכנית לידה /האני מאמין של היולדת / העצמת היולדת/ הזוג לקראת הלידה כשותפים פעילים לבחירות הנעשות בחדר לידה / כל הבקשות
האישיות והרצונות האישיים לגבי ההתנהלות בחדר לידה. התכנית נותנת לזוג תחושה של שליטה במצב ושל שיתוף מלא.

שיחת העצמה לקראת לידה / לקראת ניתוח קיסרי / לקראת לידה חוזרת: מטרת השיחה לחזק את היולדת מבחינה רגשית, לחזק את האמונה שלה בעצמה, בגוף שלה שיודע ללדת, להפחית חרדות, לשים את הדברים בפרופורציה הנכונה, לרענן ידע לקראת לידה חוזרת, או לחזק את העולם הרגשי ע[קב לידה קשה בעבר.

שיחת עיבוד חווייתי לאחר לידה: נשים לאחר לידה עוברות טרנספורמציה פיזית ובעיקר רגשית. לאחר הלידה כולם עסוקים בתינוק החדש (גם היולדת עסוקה רק בו) ולעיתים שוכחת את עצמה. יש צורך לעבד את חוויית הלידה, בין אם הייתה חוויה מעצימה וטובה בזיכרון היולדת ובודאי אם הייתה חוויה קשה ואולי אף טראומטית. השיחה מעודדת, הדברים מקבלים את מקומם הראוי ומכאן אפשר להמשיך הלאה.

מתקשרת ומיסטיקאית. מעבירה הרצאות ויעוץ אישי בדרך תקשור.
יעוץ אישי בכל תחום (כולל היריון ולידה) – תקשור הוא כלי תקשורתי ברמה אחרת. תקשור מאפשר לזהות חסימות עתיקות (גם הגלגולים קודמים). התקשור נותן מענה לכל שאלות ה – למה? (למה הנשמה שלי מגנטה לי סיטואציה כזו או אחרת בכל תחומי החיים: בריאות/מערכות יחסים עם אנשים/גילוי היעוד של הנשמה/ ועוד).
בנוסף לכל מענה לשאלות ה- למה, מתקבלים כמובן צידה לדרך, מה כדאי לעשות, במידה ורוצים לשנות את הדברים.
מה תמצא אצל נגה חפץ שכטר
אתר הבית של נגה חפץ שכטר
נגה חפץ שכטר
:  שירות בכל הארץ
הטבה 1 של נגה חפץ שכטר
הנחה לקבוצות
בקורס הכנה ללידה
הטבה 1 של נגה חפץ שכטר
מחירים מיוחדים
במיוחד לגולשי מנטול
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .