יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    B FREE PLUS
B FREE PLUS

B FREE PLUS

הבקבוק ששומר על התינוק שלך
מידע על B FREE PLUS
 B FREE PLUS
מנגנוון וואקום ייחודי המסייע במניעת כאבי בטן, גזים ופליטות, שומר על רמת וואקום נמוכה ביותר ומפחית את הסיכוי לדלקות אוזניים. הפטמות של B FREE PLUS הן רכות וגמישות, הקרובות ביותר למרקם הטבעי של שד האם. בקבוקי B FREE PLUS הינם אידיאליים לשילוב עם הנקה טבעית. בזמן היניקה נוצר וואקום המושך את האוויר לתוך פיטמת הבקבוק וגורם לגזים אצל התינוק. הצינורית דואגת לפזר את האוויר בחלל הבקבוק וכך מפחיתה את היווצרות הגזים וכאבי בטן.
לבקבוקי B FREE PLUS גלאי חום המצוי בקצה המנגנון. הגלאי מודד את טמפרטורת המזון שבתוך הבקבוק ומאפשר לדעת בבירור מתי המזון מוכן לאכילה. כאשר המזון נמצא בטמפרטורה גבוהה מדי, הגלאי משנה את צבעו מסגול לוורוד כסימן התראה.

רוב בקבוקי התינוקות המשווקים בישראל עשויים מפלסטיק בשם פוליקרבונט, המכיל את הכימיקל ביספינול A חומר זה נפלט מהבקבוקים ומתגבר עם השימוש : ניקוי, עיקור ושפשוף. ביספינול A הינו חומר כימי המחקה את פעילות הורמון המין הנשי אסטרוגן. כימיקל זה עלול לגרום להתפתחות מינית מוקדמת אצל נערות,לספירת זרע נמוכה אצל גברים,הכימיקל מצטבר בגוף ובמחקרים מקושר לבעיות בריאותיות רבות.הוכח כי חשיפה מוגברת לביספינול A עלולה לגרום לנזק מוחי וסרטן . בקבוקי B FREE PLUS עשויים מחומר איכותי ועמיד ביותר, אשר בשונה משאר הבקבוקים, אינו פולט את הכימיקל ביספינולA. בקבוקי ביפרי עמידים יותר לאורך זמן ואינם ניזוקים בחשיפה לשמש, לחום ולתהליכי עיקור.
בקבוקי B FREE PLUS בטוחים לשימוש ואין צורך להחליפם.
מה תמצא אצל B FREE PLUS
B FREE PLUS
הטבה של B FREE PLUS
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .