יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    ד"ר דב קליין
ד"ר דב קליין

ד"ר דב קליין

המרכז לניתוחים פלסטיים
מידע על ד"ר דב קליין
 ד"ר דב קליין
ד"ר דב קליין הוא מהרופאים הפלסטיים המובילים בעולם. הוא סיים בהצטיינות לימודי רפואה באיטליה והתמחה בכירורגיה פלסטית בתל-השומר כשהוא משלב מחקר לקידום הרפואה שזכה בפרס "קפלן" היוקרתי. לקליניקה של ד"ר דב קליין ברמת החייל עולים לרגל פוליטיקאים, שחקנים, דוגמנים, שחקנים ואנשי עסקים.
ד"ר דב קליין מספר פעמים בשנה, בכל פעם למקום אחר בעולם, על מנת להפיץ את תורת הפלסטיקה הייחודית שלו, להרעיף ככל האפשר מניסיטס ונו וממשנתו.
המצאות ושיטות מתקדמות, חלקן רשומות כפטנטים, קרויות על שמו. לכנסים הבינלאומיים של הפלסטיקה הוא מוזמן כמרצה, ולרוב אף נענה בשמחה להזמנה.

ד"ר דב קליין חבר האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית ומדיי פעם נקרא לאירופה על מנת לנתח לצידם של הפלסטיקאים המקומיים המובילים.
רופאים רבים מהעולם מתארחים דרך קבע במרפאתו, על מנת להשתלם בתורת ד"ר קליין והתמחות בה.
מה תמצא אצל ד"ר דב קליין
ד"ר דב קליין
:  רחוב יוניצ'מן 21, קומה 1, בית מנדרין, תל אביב
(ליד צומת גלילות וסי אנד סאן)
הטבה של ד"ר דב קליין
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .