יום רביעי, 28 ביולי 2021
איכות חיים    מיתרים
מיתרים

מיתרים

המרכז לתקשורת לא-אלימה בישראל
מידע על מיתרים
 מיתרים
מרכז מיתרים הוקם כדי לקדם את החזון שלנו, להיות בית של צמיחה אישית, משפחתית וחברתית. אנחנו מומחיות בתקשורת ויחסים בכל מעגלי החיים ובעיקר בשני מעגלים עיקריים - תקשורת של אדם עם עצמו, שבאה לידי ביטוי בחיבור שלו עם מה שחי בו ועם מה שחשוב לו, בטיפול במחשבות שגורמות לו סבל, ברווחת החיים שלו ובהקלה על מכאובי הגוף והנפש. תקשורת של אדם וסביבתו הקרובה- המשפחה הקרובה, בן/בת הזוג, הילדים, ההורים, החברים, השכנים, במעגל העבודה, במעגל החברתי האופן שבו אנחנו מנהלים את התקשורת,
הדרך שבה אנחנו מבטאים את עצמנו וחושפים חלקים מעולמנו הפנימי לפני אנשים אחרים, האופן שבו אנחנו מפרשים את הסיטואציה ומה זה עושה לנו. זה ממש על קצה המזלג.
מה תמצא אצל מיתרים
מיתרים
הטבה של מיתרים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .