יום שישי, 6 באוגוסט 2021
איכות חיים    נעים
נעים

נעים

Mind, Body & Soul
מידע על נעים
 נעים
סטודיו "נעים" הוא מרכז לתנועה ולמחול, שבבסיסו ההנחה שתנועה היא גשר בין הגוף והנפש ובאמצעותה אנו מעניקים לעצמנו אנרגיה, שחרור ורגיעה, ומעלים את יכולת התפקוד ואת איכות החיים שלנו. ההנחה הבסיסית היא שתנועה היא צורך מולד, ושכל אחד מאיתנו יכול לרקוד ללא קשר לגיל או משקל. סטודיו נעים ממוקם בשכונת פלורנטין בתל אביב וחלונותיו הגדולים משקיפים עליה. העיצוב המיוחד והביתי של סטודיו נעים (אדריכלית שירי פרידמן) הוא בהשראת בתי הסטודיו הגדולים בניו-יורק.
בסטודיו נעים שורה של מורים מקצועיים ומצוינים, שקבלו את הסמכתם בארץ ובחו"ל. סטודיו נעים מציע מגוון רחב של שיעורים: שיעורי יוגה במספר סגנונות שונים, פילאטיס וסוגים רבים של שיעורי מחול. משיעורי בלט קלאסי ומודרני לשיעורי היפהופ וקפוארה קיצביים. בסטודיו נעים אפשר למצוא כמה שיעורים יחודיים אותן לא ניתן למצוא במקומות אחרים- מחול אפריקאי וסיימונסון- מדורני-רך, שמגיע מסטודיו DNA שבניו-יורק, לצד ריקודי בטן, קונטקט אימפרוביזציה ופלמנקו.
מה תמצא אצל נעים
נעים
הטבה של נעים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .