יום רביעי, 29 בספטמבר 2021
איכות חיים    דרך המלח
דרך המלח

דרך המלח

חדרי המלח בכפר הירוק
מידע על דרך המלח
 דרך המלח
"דרך המלח" – מתחם ייחודי לטיפול טבעי בבעיות נשימה, אסטמה, ברונכיט, נזלת כרונית, מחלות אלרגיות של מערכת הנשימה ועוד. חדרי המלח שבמתחם, נבנו כולם מגושי מלח ענקיים המגיעים מעומק של 300 מטר מתחת לאדמה ושהובאו במיוחד ממכרות מלח עתיקים באוקראינה.
הטיפול בחדרי המלח כולל פגישה/ות של כשעה בה שוהה המטופל בחדר מלח סגור, בישיבה על כורסת טלוויזיה נוחה ומפנקת, באור עמום וברגיעה מוחלטת.
הטיפול מיועד לחולים בכל הגילאים באסטמה (קצרת), דלקת הסמפונות ,ברונכיט, נזלת כרונית ומחלות אלרגיות של מערכת הנשימה, אך לא רק. השפעה החיובית של הטיפול בחדרי המלח (ספלאותרפיה) על מערכת הנשימה נמצאה לא רק אצל אנשים חולים, אלא גם אצל אנשים בריאים העובדים במקומות סגורים, בהם יש כמויות גבוהות של אבק, חיידקים ומזהמים אחרים לאנשים הנגמלים מעישון או הסובלים מבעיונת נחירה ונשימה כבדה בלילה.
מה תמצא אצל דרך המלח
דרך המלח
הטבה של דרך המלח
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .