יום שישי, 6 באוגוסט 2021
איכות חיים    ד"ר איתן הוכוולד
ד"ר איתן הוכוולד

ד"ר איתן הוכוולד

טיפול בנחירות ודום נשימה בשינה
מידע על ד"ר איתן הוכוולד
 ד"ר איתן הוכוולד
ד"ר איתן הוכוולד הוא רופא מומחה לאף אוזן וגרון ובעיות שינה. הוא עבר התמחות ייחודית בבעיות שינה ונחירות בדטרוייט שבארה"ב. Fello ship
ד"ר איתן הוכוולד שימש כרופא בכיר במחלקת אף אוזן וגרון בהדסה עין כרם בירושלים במשך 7 שנים, שם היה אחראי גם על תחום בעיות נשימה בשינה. במסגרת זו הוא פיתח הן את בדיקות השינה הביתיות והן את הטיפולים השונים בגלי רדיו והתקן דנטאלי. לאחרונה פתח ד"ר איתן הוכוולד מרפאה עצמאית ברמת החייל בתל אביב.
במרפאתו מיישם ד"ר איתן הוכוולד את שיטות הטיפול המתקדמות אותן הוא רכש במשך השנים הרבות בהן הוא מתמחה בנושא חשוב זה.

במרפאתו של ד"ר איתן הוכוולד אנו מציעים טיפול משולב בגלי רדיו והתקן דנטאלי עם הצלחה גבוהה מאוד. טיפול זה נוח בהרבה מהשימוש במסכה. אז אם אתם סובלים מנחירות או מדום נשימה חסימתי בשינה, אנו מציעים לכם להגיע אלינו ולקבל את הטיפול הטוב ביותר, ברמה דומה לטיפול הניתן במדינות המתקדמות ביותר בעולם כגון: ארה"ב, אנגלית וצרפת.
מה תמצא אצל ד"ר איתן הוכוולד
ד"ר איתן הוכוולד
:  רחוב וייצמן 14, תל אביב
הטבה של ד"ר איתן הוכוולד
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .