יום שלישי, 27 ביולי 2021
איכות חיים    שרונה חורי
שרונה חורי

שרונה חורי

יועצת ומורה בכירה לפאנג שווי ואסטרולוגיה סינית
מידע על שרונה חורי
 שרונה חורי
אחת השאלות הקשות להגדרה עבור כל אדם היא "מי אני", כשאני חושבת על השאלה לעומק, אני מוצאת שההגדרה המתאימה ביותר עבורי היא "מורת דרך לחיים". העיסוק בהדרכה ובסביבה מלווה כ"חוט השני" את מסלול חיי.
במהלך 9 השנים האחרונות אני לומדת וחוקרת את תחום הפנג שווי והאסטרולוגיה הסינית, אצל טובי המורים בארץ ובעולם. אין מילים בפי לתאר את גודל האושר והחיבור הגדול לחיים שהעניק לי ידע זה.
כיום אני עצמאית, יועצת ומורה בכירה לפנג שווי ואסטרולוגיה סינית, מוסמכת מטעם מאסטר גוזף יו (, Advanced four pillars, Higer Diploma ) אני מתמחה בייעוץ לבניה ושיפוצים של בתים ועסקים כולל ליווי החל מבחירת המגרש/הדירה/בית העסק ועד הכניסה למבנה.

בנוסף, אני מתמחה בייעוץ והכוונה אישית לפי מפת "ארבעת עמודי הגורל" לאבחון "התוכנה" עמה הגעתם לעולם, ה"באגים" ו"רוחב הפס"... כולל כלים התנהגותיים לשינוי ומשיכת השפע אל חייכם. גם בתחום העסקי, הזוגי ועוד.
מה תמצא אצל שרונה חורי
פנג שואי
פנג שווי
שרונה חורי
:  רחוב פעמונית 116, מודיעין מכבים-רעות
הטבה 1 של שרונה חורי
מחירים מיוחדים
במיוחד לגולשי מנטול
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .