יום שישי, 30 ביולי 2021
איכות חיים    body-soul
body-soul

body-soul

בילוי פעיל מעל העיר
מידע על body-soul
 body-soul
כמה פעמים יוצא לכם לבלות מול נוף העוצר את נשימתכם לראות את העיר היפה בעולם פרושה למרגלותיכם להיות בתנועה ולהרגיש טוב עם עצמכם להכניס קצת חיים בגוף ולרומם את מצב רוחכם לא סתם להיות חי ממש לחוות את החיים לאחדים זו חופשה אצלנו זו דרך חיים
זו ההזדמנות למי שעוד לא מכיר בודי אנד סול - בילוי פעיל מעל העיר.
הטרנד המוביל בארה"ב ובעולם כיום הוא אימון כוללני בן 30 דקות המפעיל את כל חלקי הגוף ועובד על מירב מרכיבי הכושר הגופני ולכן נקרא המעגל המושלם (Super Circuit). עשרות אלפי מועדונים בעולם "ב עובדים בשיטה זו המאפשרת להשיג מקסימום תוצאות במינימום זמן. השיטה מתאימה למתאמנים מתחילים, אנשים עסוקים וסתם עצלנים שרוצים תוצאות בלי להתאמן 5 פעמים בשבוע שעתיים כל פעם.

כשאני שואל את חי הבעלים, את תמי המנהלת או את צוות המדריכים מה הם אוהבים בעבודתם , באופן כזה או אחר הם ישיבו - לתמוך, לסייע ולהעניק הרגשה טובה לאחרים. מבחינתנו זה הרבה יותר פשוט ממה שכולם חושבים, הם אומרים. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט להעניק תשומת לב ולהתעניין באנשים. אכפת לנו. אנו איננו שופטים אף אחד על שום דבר אנו פשוט משתדלים להקשיב ולסייע כמיטב יכולתנו. ההצלחה וההרגשה הטובה של החברים במועדון היא הדבר היחיד שבאמת חשוב. כמובן שנעניק הדרכה מקצועית והכוונה באימון אבל בשורה התחתונה אנו רוצים שאנשים ייהנו לבוא למועדון. שתהייה להם חברה טובה, הרגשה אישית נהדרת ועל הדרך גם ישיגו בריאות טובה ושיפור במראה. מסיבה זו גם איננו כובלים את הלקוחות במנוי ארוך טווח שאינו ניתן להפסקה ומציעים מנוי חופשי ללא התחייבות ארוכה.
מה תמצא אצל body-soul
body-soul
:  רחוב המוסכים 5, ירושלים
הטבה של body-soul
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .