יום ראשון, 19 בספטמבר 2021
איכות חיים    שפת אם
שפת אם

שפת אם

תקשורת מוקדמת עם תינוקות
מידע על שפת אם
 שפת אם
"שפת אם – סימנים של אהבה", היא השיטה הישראלית המוכרת לתקשורת מוקדמת עם תינוקות באמצעות סימנים. השיטה מתאימה לכל תינוק החל מגיל ארבעה חודשים, הרבה לפני שהתינוקות שלנו מסוגלים לדבר. בגיל זה תינוקות כבר יודעים לבטא את רצונותיהם וצרכיהם, אך רק חודשים ארוכים לאחר מכן יהיו מסוגלים להגיד זאת במילים.

איך מסמנים 'אמא כואב לי' בלי לדבר?
באמצעות שיטת "שפת אם", מופחת התסכול של ההורים, ומתאפשרת תקשורת עם התינוק הלומד לסמן האם הוא שמח, האם כואב לו, האם הוא רוצה לישון או האם הוא פשוט רוצה עוד (תוכלו לצפות בחלקי שיעור ב"דוגמאות").

"שפת אם" היא פיתוח ישראלי לתקשורת מוקדמת עם תינוקות בשפת הסימנים, המתבססת על שיטה בינלאומית מוכרת, המכונה 'שיטת התקשורת הדואלית'.

איך מפתחים את תהליכי הלמידה של תינוקך?
מחקרים מוכיחים כי שימוש בשיטה מקדם ומקדים את הופעת השפה המדוברת ומחזק תהליכי למידה לטווח ארוך. תינוקות שהשתמשו בשיטת הסימנים פיתחו באופן מואץ ומתקדם את יכולות הקריאה, הכתיבה וחדות האבחנה בין ניואנסים בשפה. השיטה מועברת בקורסים אוניברסיטאיים בסמינר הקיבוצים וזוכה להכרה על ידי מוסדות וגופים ישראליים רשמיים כגון: משרד החינוך והתרבות, טיפות חלב ומכונים להתפתחות הילד.

מה תמצא אצל שפת אם
שפת אם
הטבה של שפת אם
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .