יום רביעי, 29 בספטמבר 2021
איכות חיים    מרכז ההומאופתיה הישראלי
מרכז ההומאופתיה הישראלי

מרכז ההומאופתיה הישראלי

לבעיות קשב וריכוז ADHD
מידע על מרכז ההומאופתיה הישראלי
 מרכז ההומאופתיה הישראלי
הקמנו את המרכז ההומאפתי לבעיות קשב וריכוז ADHD מתוך הצורך בפיתרון אמיתי לבעיית קשב וריכוז ומתן תחליף לטיפול המוגזם בריטלין .
מניסיוננו בטיפול במאות ילדים הסובלים מהבעיה, נוכחנו לדעת כי הטיפול ההומאופתי נותן מענה אמיתי לבעיית קשב וריכוז על כל גווניה. במרכז, ילדכם יקבל את הטיפול והליווי ברמה הגבוהה ביותר המגיעה לו. מטרת הטיפול ההומאופתי הוא לעזור לילדכם להתגבר על בעיות הקשב והריכוז שלו, לשנות דפוסי התנהגות
המגבילים אותו ובכך להתקדם יותר, אישית, לימודית וחברתית, ולחסוך ממנו את הטיפול הקשה בריטלין.

אנו מאמינים ורואים כל הזמן שלהעזר קודם כל בהומאופתיה היא הדרך הנכונה והבריאה יותר. לכן האני מאמין שלנו הוא שכל אדם יעבור כל מכשול ומחלה בין אם היא אקוטית או כרונית בעזרת ההומאופתיה. אנו מזמינים אתכם לשוחח איתנו באופן אישי בכל בעיה שאלה או התייעצות.
ולקרוא על אלו שכבר ניסו ונעזרו בטיפול.

בברכת בריאות שלמה,
מה תמצא אצל מרכז ההומאופתיה הישראלי
מרכז ההומאופתיה הישראלי
הטבה של מרכז ההומאופתיה הישראלי
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / . , , / .